درباره امید سلامتی ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل

سایت امید سلامتی یک پلتفرم تخصصی خدمات درمانی است که طرف قرارداد و همکار مراکز ارائه مشاوره و مراقبت‌های پرستاری در منزل مجاز و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است و این پلتفرم با اهداف مشخصی ساخته شده است که به شرح زیر است :

  1. افزایش سطح اطلاعات جامعه در زمینه انواع بیماری‌ها و راههای پیشگیری و علل و درمان با ارائه مطالب آموزشی و علمی.
  2. معرفی برخی خدمات پزشکی قابل ارائه در منزل و نحوه انجام آنها.
  3. برقراری ارتباط سریعتر و راحت تر بین بیماران و پزشکان و سایر کادر درمان در هر زمان از شبانه روز بدون تعطیلی در راستای ارتقای سطح سلامت و رفا اجتماعی و دسترسی همه اقشار به خدمات پزشکی با بکارگیری دانش فنی متخصصان آی تی (فناوری اطلاعات).
  4. گسترش رویکرد جدیدی از خدمات درمانی متناسب با بیماران مختلف و به صورت اختصاصی‌تر برای هر فرد در منزل شخصی و در نهایت آرامش در کنار خانواده.
  5. کاهش فشار مضاعف بر سیستم بهداشت و درمان با توجه به افزایش روبه رشد نسبت افراد سالمند به کل جمعیت به ویژه در زمان شیوع و همه‌گیری بیماریهای مختلف.
  6. جلوگیری از تحمیل هزینه‌های مضاعف بر اقتصاد خانوار و جلوگیری از هدر رفت ارز با فراهم آوردم امکان اجاره کوتاه مدت تجهیزات پزشکی برای بیماران نیازمند.

طیف گسترده خدمات سایت امید سلامتی میتواند نیازهای شما در زمینه خدمات پزشکی و مراقبتی در منزل را برطرف کند. امید سلامتی با همراهی تیمی مجرب از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاههای کشور توانسته است پاسخی جامع به همه‌ی نیازهای بهداشت و درمان شما عزیزان ارائه دهد. امید است که با اتکا به تخصص و تجربه پزشکان و سایر کادر درمان و همکاران فنی این مجموعه، دستیابی به مقاصد فوق به بهترین شکل ممکن محقق شود.

لطفا جهت هماهنگی خدمات پزشکی در منزل ویژه مناطق 22 گانه تهران با شماره تلفن 02146015770 ، هماهنگی کرج و سایر شهرها با شماره تلفن 02146015177 ، دفتر مرکزی و مدیریت پلتفرم تخصصی امید سلامتی با شماره تلفن 91016923 - 021 ،تماس سریع 09105545790 ، و جهت پشتیبانی ، مشاوره و هماهنگی با این مرکز از طریق پیام رسانهای اینترنتی با شماره 09399545088 ارتباط برقرار نمایید.


تلفن : 09399545088

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ارتباط با موسسه امید - خدمات پزشکی در منزل
درباره فوق تخصص ستون فقراتدرباره فوق تخصص ستون فقرات
تاریخ انتشار : 1402-03-26
با انواع رادیوگرافی آشنا شویدبا انواع رادیوگرافی آشنا شوید
تاریخ انتشار : 1402-07-07