درمان در خانه با پلتفرم امید سلامتی

سایت امید سلامتی یک پلتفرم تخصصی خدمات درمانی در خانه است که طرف قرارداد و همکار مراکز ارائه مشاوره و مراقبت‌های پرستاری در منزل مجاز و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می‌باشد. این پلتفرم با اهدافی از قبیل: ارائه خدمات درمان در منزل ویژه تهران و کرج ، فراهم کردن امکانات درمان در خانه، ویزیت در منزل توسط پزشکان متخصص، و ارجاع پزشک در خانه برای تمامی نیازهای پزشکی آماده است تا با کیفیت ترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه نماید. طرح درمان در منزل نیز یکی از برنامه‌های ویژه این پلتفرم است که برای راحتی و رفاه بیماران طراحی شده است تا بهترین مراقبت‌های پزشکی را در خانه خود دریافت کنند. اهداف شخصی دیگر این موسسه عبارتند از:

  1. افزایش سطح اطلاعات جامعه در زمینه انواع بیماری‌ها و راههای پیشگیری و علل و درمان با ارائه مطالب آموزشی و علمی.
  2. معرفی برخی خدمات پزشکی قابل ارائه و درمان در خانه و نحوه انجام آنها.
  3. برقراری ارتباط سریعتر و راحت تر بین بیماران و پزشکان و سایر کادر درمان در هر زمان از شبانه روز بدون تعطیلی در راستای ارتقای سطح سلامت و رفا اجتماعی و دسترسی همه اقشار به خدمات پزشکی با بکارگیری دانش فنی متخصصان آی تی (فناوری اطلاعات).
  4. گسترش رویکرد جدیدی از خدمات درمانی متناسب با بیماران مختلف و به صورت اختصاصی‌تر برای هر فرد در منزل شخصی و در نهایت آرامش در کنار خانواده.
  5. کاهش فشار مضاعف بر سیستم بهداشت و درمان با توجه به افزایش روبه رشد نسبت افراد سالمند به کل جمعیت به ویژه در زمان شیوع و همه‌گیری بیماریهای مختلف.
  6. جلوگیری از تحمیل هزینه‌های مضاعف بر اقتصاد خانوار و جلوگیری از هدر رفت ارز با فراهم آوردم امکان اجاره کوتاه مدت تجهیزات پزشکی برای بیماران نیازمند.

طیف گسترده خدمات پلتفرم امید سلامتی میتواند نیازهای شما در زمینه درمان در منزل، خدمات پزشکی و مراقبتی در منزل را برطرف کند. امید سلامتی با همراهی تیمی مجرب از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاههای کشور توانسته است پاسخی جامع به همه‌ی نیازهای بهداشت و درمان شما عزیزان ارائه دهد. امید است که با اتکا به تخصص و تجربه پزشکان و سایر کادر درمان و همکاران فنی این مجموعه، دستیابی به مقاصد فوق به بهترین شکل ممکن محقق شود.

لطفا جهت هماهنگی خدمات پزشکی و درمانی از قبیل ویزیت پزشک در منزل ، تست نوار عصب و عضله ، سونوگرافی در منزل ، صدور گواهی فوت در خانه ، همچنین اجاره تجهیزات بیمارستانی در منزل ویژه مناطق 22 گانه تهران با شماره تلفن 02146015770 ، هماهنگی کرج و سایر شهرها با شماره تلفن 02146015177 ، دفتر مرکزی و مدیریت پلتفرم تخصصی امید سلامتی با شماره تلفن 91016923 - 021 ،تماس سریع 09105545790 ، و جهت پشتیبانی ، مشاوره و هماهنگی با این مرکز از طریق پیام رسانهای اینترنتی با شماره 09399545088 ارتباط برقرار نمایید.


تلفن : 09399545088

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ارتباط با موسسه امید - خدمات پزشکی در منزل